Dotaz

Dobrý den,

mám 3 letou dceru která jednou za čas trpí podle její lékařky potravinovou alergií. Ošklivé cestující červené, různé ohraničené fleky od krku k chodidlům. Vždy jen naordinuje zyrtek což pro mě neni moc přijatelná léčba, vím že to bude mít souvislost se mnou ale nějak nevím kde začít hledat.
Dcera od září nastoupila do soukromé skupinky a také často trpi zadní rýmou většinou 14 dní školka týden, 14 dní doma. Také trpí od malinka nespavostí( už se to hodně zlepšilo), v noci občas mívá záchvaty pláče, kope kolem sebe, pláca se přes ruce, a neni k utišení, spíme spolu v posteli. Plánujeme s manželem další miminko tak bych ráda tohle vyřešila.
Děkuji za odpověď a hezký večer.

Odpověď

Dobrý den,

určitě by pomohlo, jakými nemocemi trpíte vy jako matka, ale jistě se nám to podaří rozklíčovat.

Děti do šesti let nesou nevyřešené nebo zatím nezvládnuté výzvy matek a skrze matky otců, vztahu matka a otec, takže ano, duchovní příčina tělesných problémů dcery je ve vás. Často se matky kvůli této informaci dostanou do pocitu viny, že kvůli nim je jejich dítě nemocné, ale není třeba to takto vnímat, protože naše děti si nás vybraly právě kvůli těmto nezvládnutým vzorcům, aby je nasály a pak jako dospělí na nich mohly pracovat – nebo na jejich zbytcích, pokud se do nich matka pustí a něco z toho vyřeší. V každém případě nelze vyřešit všechno a nelze své dítě ochránit před životem a před tím, pro co si sem přišlo.

Alergie je známka vysoké přecitlivělosti (vy máte tři dvojky), o uzavřenosti do sebe (máte prázdnou rovinu Saturnu a jednu osmičku), přitom máte velkou sílu energie 9 Ohně. V praxi fungujete tak, že svou silnou energii raději neprojevujete, protože máte své nepříjemné zkušenosti a veškeré – hlavně negativní emoce držíte v sobě. Vše za cenu ochránit vztah, ochránit sebe před konfliktem, jste takový herec na pohodu. Přitom ty síly ve vás musí být opravdu mega…

A ty síly nějak musí ven a tak pomáhá tělo a nějak tu nahromaděnou energii ventiluje ven, třeba problémy na kůži, vyrážkami, nespavostí – všechno toto je problém žlučníku a jater, protože kůže a spánek jsou jedněmi z kontrolkami oslabených jater (viz diagnostika oslabených jater), a játra jsou o energii rozčilování, nespokojenosti a vzteku (duchovní příčiny oslabených jater). Tady bych viděla skutečnou příčinu.

Na vaší dceři se ukazují vaše uzavřené emoce nespokojenosti a vzteku, které konstruktivně neventilujete, z toho jde překyselení, přemnožení nepříznivé mikroflory, zahlenění střev a rýma. Cestou ven je najít, co vás štve a naučit se to říkat (a současně do té doby ventilovat svou energii třeba sportem – podívejte se, která cvičení jsou pro vás vhodná. Začít žít ženskou energii nejen ve tvorbě pohody domova, ale především ve vztahu k sobě – nastavit si hranice, dělat pravidelně to, co milujete dělat, každý den si najít čas pro sebe.

Doporučila bych vám nadstavbu kurzu Základy celostního zdraví – Jak mít zdravou rodinu. A současně si projít kurzem Žena je láska, případně si pořídit knížku Žena je láska, podívat se na videa o komunikaci.

V tuto chvíli je ideální čas věnovat se vztahům, což je pro vás klíčové téma kvůli uzavřené komunikaci, podívejte se na Soužít je láska, kurz o vztazích.

Můžete se zapojit postupně do karmického kola toku energií a projít si celou Akademii celostního zdraví – přečtěte si článek Energetická databáze a kde jsem já

Vaši dceru podpořte fyzicky, takže zdravá strava – žádné sladkosti, cukr, mléčné výrobky, bílou mouku, vařte opravdu zdravě a čistě.

A srovnejte její mikrobiom a posilněte imunitu, pomůže jí toto:

ProbioBalance – probiotika, která ji srovnají sliznice, jsou ve formě pro děti jako kousací lipo – 6 denně + Liquid C – tekuté céčko – 3 čajové lžičky + Organic Noni 3 polévkové lžíce – na posílení imunity, srovnání alergických reakcí, uvolní zadní rýmu, zklidní ji, takže lépe bude spát.

Vše si pořídíte v empatia shopu

Pusťte se do toho, sem můžete zapřít svou energii, a současně netlačit, ale dovolit všemu, ať přirozeně plyne podle toho, jak budete postupovat. Důvěřujte!

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid C: Tekutý vitamín C
Liquid C: Tekutý vitamín C

Liquid C je přípravek s obsahem vitaminu C, bioflavonoidů a šípků, který je oslazen organickým sirupem z agáve, ale neobsahuje umělá barviva ani přidané cukry. Byl sestaven pro ty, kteří nejenže hledají komplexní antioxidační ochranu, ale také dávají přednost tekutým doplňkům výživy.

Detail produktu

Komentáře