Dotaz

Dobrý deň prajem 🤗

V mojom živote sa objavila panicka porucha pred pár rokmi kde mi bola potvrdená aj lekárom a predpísané antidepresíva . Keďže sú to veľmi silne a ťažké stavy po predpisani som ich pár dni ns začiatku brala, no cítila som že pre niečo sa to deje, spúšťa tento stav a že liekmi sa to nevyrieši musím si to poriešiť sama. Lieky na ataky som brala cca 2 týždne v minulosti . Momentálne neužívam na nič žiadne lieky. Mala som pár mesiace pokoj , ale opäť sa to spustilo budenie srdca, chvenie, zimnica … chcem sa opýtať, čo mám robiť, čo zmeniť vo svojom živote aby sa to neopakovalo kde robím chybu a čo mi tie ataky chcú naznačiť prečo sa mi to spúšťa.

Ďakujem krásne za úprimnú radu s pomoc.

Odpověď

Dobrý den,

pokud si zadáte do vyhledávače v empatii Panická porucha, antidepresiva, vyskočí vám spoustu podobných dotazů a mých odpovědí, např. tento, nebo tento, kde je doporučena i léčba. Duchovní příčina je tady, kde najdete i přírodní léčbu.

Veškeré problémy s psychikou jsou problémy nedostatku minerálních látek. V dnešní době se začíná projevovat problém s úpravou potravin, kdy různými změnami při výrobě dochází k tomu, že minerální látky z potravy tělo není schopné vstřebat do buněk. Trošku vám to přiblíží tento článek, i když asi už téměř každý dnes minimálně tuší, že s potravinami, které se nám běžně nabízí, není něco v pořádku…

Atak panické poruchy je jako křeč těla, velká a výrazná stopka, totální uvědomění si konečnosti života. Potřebujeme často silnější upozornění, pokud jdeme úplně mimo úkol naší duše, nebo ho vůbec nechápeme, nebo odmítáme. Tělo je prostředek, jak uslyšet naši duši a začít zkoumat sebe, důvody, proč se mi to děje, a hledat cesty, jak z toho ven, jak se uzdravit, a jak žít lépe. Pokud vezmeme prášek, pak potlačíme toto volání a posuneme ho na později. Duše ale nikdy nepřestane dávat znamení a dokud dýcháme v tomto těle, bude tlačit, abychom uslyšeli a změnili se.

Pokud začneme s celostní léčbou, začneme s úplnou změnou svého života, otevře se nám úplně jiný pohled na všechno – na sebe, na druhé, na život jako takový. Přečtěte si článek Co je to přírodní léčení, abyste viděla, do čeho jdete 🙂

Volání vaší duše je hledání rovnováhy. Máte dvě osmičky v mřížce v plné rovině energie, k tomu izolovanou jedničku a izolovanou trojku. Navíc jste energie 8 Země, což je neskutečná mužská aktivní síla, tolik energie, že je třeba se totálně vyšťavit, tvořit projekty, realizovat je, dělat práci jako poslání, do kterého se ponoříte a ztratíte pojem o okolním světě. Neseti si sebou fyzickou, materiální karmu, což znamená silnou výzvu duše zanechat tu otisk, něco tu na zemi tvořit, budovat, nechat, něčím ovlivnit svět. Přečtěte si charakter podle své krevní skupiny, jste vizionář, je třeba to dělat. Pokud toto neděláte, pokud ničím neventilujete tuto svou neskutečně silnou energii, obrací se proti vám a ničí vás.

Pro 8 Zemi a pro to, aby dokázala najít svou sílu, sebevědomí a pak rozvinout všechny své dary, je nutné vytáhnout a smířit se se všemi svými stíny, přijmout svá negativa jako výzvy ke změně, milovat své chyby, milovat se taková, jaká je. Přijmout život jako světlo a stín ve vzájemné rovnováze a prakticky to žít. Můžete se to naučit v kurzu Přijímat je láska.

Rovnováha, kterou máte najít a žít, znamená najít si kanál, kterým budete ventilovat svou silnou mužskou energii, a současně ji budete na druhé straně vyvažovat praktickým žitím pasivní ženské role, protože jste žena. Pokud to zvládnete, budete v pořádku vy, ale i vaše vztahy, rodina, vyléčíte svou rodovou ženskou linii – viz karmická rovina Saturnu.

Přidejte se ke hnutí pasivního vědomého ženství Žena je láska – projděte si kurz zdarma, čtěte knížku Žena je láska, mrkněte na videa na různá ženská témata, přidejte se do KRUHU Žena je láska, až ho otevřu. Začněte žít svou ženskou roli v praxi, začněte s čímkoliv v praxi, protože vy moc přemýšlíte, rozvažujete, nemůžete se rozhoupat – chybějící pětka. Je třeba přestat hledat všechny odpovědi, ale začít, krok po kroku ke změně, jednu věc za druhou, s něčí pomocí. Jsem tu, abych vám pomohla.

Pro tělo doporučuji:

Strong Bones – vápník s hořčíkem na stabilizaci psychiky 2-2-2 + New Life – multivitamín s vysokým obsahem minerálních látek 1-1-1 + Rhodiolin 2-2-2

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Je třeba velmi zdravě se stravovat, vaše krevní skupina je velmi citlivá na veškerou chemii v potravinách, vyřadit mínusové potraviny. Takže jíst čistě, řídit se pravidly našeho stravování. Rozhodně než se vaše psychika neuzdraví, vyřadit cukry a sladkosti a všechny mléčné výrobky.

Držím palce, ať začnete!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře