Dotaz

Dobrý den,

tuto stránku sleduji již 3 roky a je pro mě velkou inspirací. Můj dotaz je poněkud rozsáhlý ale raději vše popíšu podrobně, protože vše se vším souvisí.😊

Nedávno jsem měla zvláštní stav, kdy me začalo pomalu brnět celé tělo od čelisti, krku, paží, břicha až po stehna. Následně jsem pocítila náhlou únavu a vyčerpání.. Ve zmatku s strachu jsem začala rychle dýchat a stáhlo se mi hrdlo, nakonec mě odvezli na pohotovost, kde mi natočili EKG, změřili tlak s cukr..

Vše v pořádku..

Prý to bylo od krční páteře a nebo jsem byla vystresovaná.. To jsem trochu ten den byla. Poté jsem normálně odjela domů.

Tento stav se mi v mírnější formě opakoval už 2x, ale už jsem se dokázala uklidnit, jde mi o to, že na mě doktoři nic nenašli..Tak nevím co je to za varování. Mám teda vyšší cholesterol..

Pracuji v kanceláři sedím na židli 8 h. práce je trochu stresující někdy víc někdy míň, ale to je všude a kvůli tomu určitě nechci hned odcházet..

Moje stravování je trochu nevyvážené, dost sladkého, někdy tučného, smaženého.. Snažím se 3x týdně 30 minut cvičit a nebo si dát cardio. Mám 60kg.

V dětství jsem byla vytržení nosních mandlí, bývala jsem hodně nemocná, poté se to zlepšilo. Teď občas pocítím stažené hrdlo, rýma, jinak nemocná nebývám..

Moje biologická matka se o mě v dětství nechtěla starat, takže bylo vše na taťkovi, našel si v mých zhruba 4 letech moji současnou nevlastní matku, se kterou ten vztah taky není bůh ví jaký..

Beru i doplňky stravy, magne B6, koloidní minerály, kozlík lékařský, probiotika na podporu mikrobiomu a posílení imunity…

Nevím co mám dělat aby se ten stav zase neopakoval, nevím kde je příčina..

Prosím o váš názor na tuto situaci.. Děkuji😇

Odpověď

Dobrý den,

vaše potíže pramení z extrémní citlivosti – tři a více dvojek, které jsou navíc izolované – přečtěte si o současně izolované dvojce a osmičce. O izolované osmičce je tady. Extrémní citlivost vám zvyšuje energie vaší krevní skupiny. Narodila jste se proto, abyste rozsvítila svou intuici a začala ji žít prakticky, jste světlonošem, který má skrze sebe pomáhat světu ♡

Máte ale výzvu, přes kterou je třeba se přenést a zpracovat ji, a to minulost, naučit se odpouštět, pochopit zranění, bolesti, učit se vypouštět, resp. jinak vnímat všechno, co se kdy v minulosti stalo. Jste totiž 7 Kov, a ten má právě životní úkol učit se odpouštět. Nejohroženějšími orgány Kovu je tlusté střevo a plíce, podívejte se na orgánovou růžici a na duchovní poselství a vaši výzvu těchto orgánů.

Ne náhodou začíná v polovině září období Kovu a odpouštění, projděte si Odpustit je láska a vstupte do členské sekce, tam vyřešíte prakticky svůj základní úkol a můžete se posunout dál.

Za mne vychází vše z toho, že je vaše tělo plné nečistot, přetížená lymfa díky chybějícím mandlím, překyselení, špatný odvod zplodin, nevím, zda se vyprazdňujete denně, to je základ. Překyselení odebírá z těla velké množství stabilizujících minerálních látek, proto brnění. Díky tomu se destabilizuje i psychika, nervové buňky jsou pevné pouze díky minerálům. Proto bych doporučila zaměřit se především na doplnění živin, minerálů buňkám, a poté s obdobím vašeho prvku začít s očistou tlustého střeva a odpuštěním.

Teď užívejte:

New Life 1-1-1 + Magnezi B6 1-1-1 + Strong Bones – vápník s hořčíkem 1-1-1 + Stress Management B komplex 1-1-1 – vše po jídle a zapít 1/4 litrem vody s 1 lžící Liquid Chlorophyll + Zenthonic na energii a podporu plic 3×1 polévkovou lžíci

Takto měsíc a pak se můžete pustit do očisty tlustého střeva a podpory plic, kůra by měla být nastavena individuálně tak, aby respektovala stabilizaci, to vám poradím, co přesně.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Protože jste tak citlivá, je nutné věnovat se zdravé stravě, všechna chemie vás ničí. Snažte se stravovat podle vaší krevní skupiny, především vyřadit mínusové potraviny. Hodně vlákniny v čisté podobě ovoce a zeleniny, hodně čisté vody.

Prostě začněte, jsem tu, abych vám pomáhala ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony
Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony

ZenThonic je koncentrát na bázi superovoce mangostan, který má mimořádně silný obsah antioxidantů v tekuté formě. Jeho cenná vláknina, bioflavonoidy, vitaminy a minerály pomáhají při ochranných procesech proti volným radikálům, které poškozují buňky, a mohou zpomalit proces stárnutí, mají příznivé účinky na kardiovaskulární systém, poskytují zvláštní podporu imunitnímu systému a zlepšují fyzickou kondici.

Detail produktu

Komentáře