Dotaz

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na svou dcerku. Narodila se s defektem komorového septa a nyní často trpí na rýmu a záněty středního ucha, které jsou vzhledem k nutné prevenci infekční endokarditidy léčeny antibiotiky.

Prosím o radu, jak tomu předcházet a jakou duchovní příčinu může její vrozená vada mít. Starší dcerka je zdravá.

Moc děkuji za odpověď

Stáňa

Odpověď

Dobrý den,

veškeré vrozené vady jsou přenosem karmických úkolů z minulých životů, které se rozhodla duše vaší dcery přinést do tohoto života a tady je vědomě v dospělosti řešit. Vy jste s ní spojena, z nějakého důvodu si vás vybrala jako matku, máte společné karmické úkoly, máte se od ní něco v tomto smyslu učit nebo ona od vás, vše je propojené. Přečtěte si článek: Dědičnost – smůla nebo příležitost

Srdeční vady jsou výzvou učit se žít víc srdcem než rozumem, nebýt tvrdý na sebe ani na okolí, najít rovnováhu v dávání sobě a druhým, v lásce k sobě a druhým, harmonii přijímání a dávání, harmonii, kterou ukazuje práce srdce. Přečtěte si duchovní příčiny oslabeného srdce.

Vaše dcera se narodila s velmi silnou mužskou energií – plná rovina energie a velká síla 8 Země. Vy jste také velmi silná mužská energie – tři izolované jedničky – síla JÁ mám pravdu a bude to podle mého, kterou nedokážete vyjádřit pomocí toho, co cítíte, ale držíte to v sobě nebo vybuchnete jako papiňák, dvě izolované trojky – přemýšlení o všem, vše držíte v hlavě, hledáte logické argumenty, máte v hlavě myšlenky, které nedokážete sdílet a vyjádřit, osmička – logika a tendence vidět věci víc negativně, energie 9 Ohně – ohromná impulzivnost a krevní skupiny O – vůdce ve všem. O vaší společné karmě vypovídá prázdná rovina Saturnu, která dává současně naději, že je možné celou karmickou zátěž tento život zvládnout. S dcerou jste v podstatě stejné – ohromná uzavřená síla, výzva napojit se na své emoce, vyjadřovat je slovy i fyzicky, žít pasivní ženskou energii v praxi ve vztahu k sobě i k druhým. Cestou, jak to začít dělat, jsou dvě dvojky vaší dcery, které ukazují způsob, kterým můžete tuto cestu společně začít – jsou to dotyky, hlazení, mazlení, spolubytí, bez aktivit si vyjadřovat lásku, prostě si být k dispozici třeba jen tím, že spolu jste a nic neděláte. Nezahlcovat se aktivitami, ale jen být…

Vy můžete svou dceru začít léčit už teď, aniž by ona cokoliv vědomě dokázala pochopit a pak změnit. Ukazovat ji skrze své praktické žití ženské pasivní role to, jak to má žít i ona. Děti jsou jako houby a nasávají od rodičů to, co potřebují na své životní cestě a k čemu se pak v dospělosti mají dostat vědomě samy. Vaše dcera si vás vybrala pro vaše životní úkoly, které pokud přijmete, pochopíte a začnete žít, pomůžete i jí. Nebo ne a ona pak v dospělosti bude učit vás, jste propojené.

Pro vás je cesta v Žena je láska – projděte kurzem zdarma, kupte si knížku a čtěte, podívejte se ženská videa, a zapište se na čekací listinu KRUHU a vstupte, až ho otevřu, ženská cesta je pro vás zásadní.

Vaším životním úkolem je v ženské cestě najít radost, úkol 9 Ohně je radovat se, vaším nejohroženějším orgánem je srdce a tenké střevo (vnímáte, jak jste s dcerou propojené?), a zcela „náhodou“ je právě období radosti a srdce, věnujte se svému tématu právě teď v tento čas, je třeba ho pochopit, přijmout a začít žít v praxi. Vstupte do kurzu Radovat se je láska, je pro vás.

Ačkoliv chápu, že máte strach o zdraví své dcery, tak jste velmi napojená na lékařskou péči, ale je třeba znát jisté souvislosti, které prostě existují a nejde je změnit, jako např. to, že sice akutní lékařská péče je na špičkové úrovni, ale prevence vůbec nefunguje. Lékaři zvládnou naprosto specializovanou operaci, a pak nějaký vir či bakterie vše zmaří, protože tělo člověka je zdevastované ATB a chemií z léků, je bez vnitřní síly a imunity. Možná jste četla mou nedávnou zkušenost z nemocnice – článek Viry vítězí. Medicína v podobě, jak ji známe, selhává, stejně jako další oblasti našeho života a doba žádá změnu. Změnu jít k sobě, věřit si, nebát se, posilovat sebe a naučit se vnímat sebe a hlas svého srdce, číst svou intuici, najít skryté schopnosti, které v každém z nás čekají na probuzení a žití. Je konec časů, kdy někdo s „papírem“ bude zodpovědný za naše zdraví a za naše životy. Vše směřuje k tomu vzít si svou sílu, a současně zodpovědnost zpět. Všichni, kdo tuto dobu prožíváme, jsme si ji vybrali a to proto, že máme tu sílu to udělat. Mrkněte na článek První spojení s Matkou Zemí a na videa na webu Základy celostního zdraví.

Je třeba imunitu vaší dcery posilovat přírodně, aby její tělo bylo schopno vypořádat se s jakoukoliv infekcí samo bez ATB. ATB sice zahubí vetřelce, ale zbaví nás i potřebné mikroflory a tím jsme úplně odevzdaní a bez ochrany a cokoliv kolem letí znovu chytneme a s ještě větší intenzitou. Navíc na vyholené sliznici dochází k zánětům, tělo je překyselené,… Až naberete odvahu a posílíte imunitu své dcery natolik, že se zbavíte strachu, nahradíte ATB přírodními prostředky, jsou k dispozici.

Pro dceru je zásadní zbavit ji překyselení a zánětů. Doporučuji:

ProbioBalance – kvalitní probiotika v kousatelné podobě pro děti 6×1 + Liquid C 3×1 lžičku + Organic Noni 3 polévkové lžíce + Liquid Chlorophyll na odkyselení 2 lžíce denně buď naředěné ve vodě nebo čisté, záleží na dceři, zda bude chutnat, děti to milují

Vše si pořídíte v empatia shopu

Takto do doby, než vyskočí ze stále se opakujících zánětů, pokud to do 3 měsíců nezabere, bude třeba přidat razantnější protibakteriální a protivirové prostředky – Samburex, Gravital, ImunVirex,… Pokud máte odvahu a nebudete chtít dávat už dceři ATB, tak můžete přidat hned – ImunVirex vysypat na lžičku 2 denně, jako náhrada ATB pro děti je Samburex v akutní fázi 6 lžiček denně jen po tu dobu. Daly bychom si vědět mailem.

Překyselení zbavuje tělo vápníku, tzn. jí oslabuje srdeční sval, je to začarovaný kruh. Ideální by bylo vápník s hořčíkem doplňovat – Strong Bones 3 tbl. denně vysypat do rostlinného mléka.

Strava k tomu  je zásadní. Vaše dcera nesmí žádné cukry, sladkosti, bílou mouku, mléčné výrobky. Vše lze nahradit – cukr ovocem, bílou mouku žitnou, ovesnou, cizrnovou,…, mléčné výrobky rostlinnými výrobky. Je jasné, že není možné stravovat dceru jinak než zbytek rodiny, je třeba změnit stravu jako rodina komplet. Podívejte se na naše zásady zdravého stravování a mrkněte na nadstavbový modul Základů celostního zdraví: Jak mít zdravou rodinu, tam se odpíchnete.

Je toho hodně, ale věřím, že se do změny pustíte ♡ nejen kvůli dceři

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Samburex: Přírodní antibiotikum
Samburex: Přírodní antibiotikum

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C a zinkem. Všechny jsou představeny v chutném tekutém přípravku, takže každý člen rodiny může očekávat chladnější měsíce a období se zvýšeným rizikem chřipky s velmi dobře připraveným imunitním systémem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva.

Detail produktu

Komentáře