Dotaz

Dobrý den,

chtěla bych Vás moc poprosit o pomoc, radu jakým směrem se vydat, kde začít? Jsem už trošku bezradná. Trápí mě bolesti v levé části hýždi, někdy cítím píchnutí, bodnutí, někdy cítím velkou zatuhlost v této části pánve, někdy bych dokonce řekla, že v oblasti křížové kosti mám jakéhosi ježka. Problémy začali v těhotenství (již ve 3.měsíci) před 14 lety, na RTG se nic nezjistilo. Dokázala jsem se naučit s tím žít, opět se to zhoršilo v dalším těhotenství před 4 roky a od té doby jsem navštívila pár ortopedů, pár fyzioterapeutů, pravidelně cvičím každé ráno už druhým rokem, ale bolesti jsou stálé (někdy menší, někdy intenzivnější). Cvičím Mojžíšovou, ťiběťany. Dříve jsem běhala, ale to mi teď bolest nedovolí, tak jezdím 3x v týdnu na kole, jen chci říct, že tato cvičení mi bolest nezpůsobují. Bolesti jsou s přicházejícím večerem a únavou silnější. Výstupem od RHB lékaře je lehká skolioza v bederní páteři, lehce propadlé příčné klenby, na pravé straně zkrácený bedrokyčelní sval. Doporučená cvičení dodržuji. Zkusila jsem i Dornovu metodu. Neberu žádné léky, na nic se neléčím. V minulosti jsem prodělala operaci hemoroidů (po 1.tehu) a mimoděložní těhotenství (laparoskopie před 5 roky). Vše ostatní mám v normálu.

Uvítala bych i víc energie a hlavně se zbavila těch nekončících bolestí. Věřím, že jakmile se jich zbavím, že bude život zase veselejší a radostnější. Zkusila jsem i tělové svíce, přečetla spousty knih, ale nějak sama sobě si neumím pomoci.

Předem moc děkuji za rady.

Odpověď

Dobrý den,

hýždě souvisí s problémy v hormonálním a pohlavním systému – viz diagnostika, proto se vám bolesti objevily vždy v souvislosti s porodem. Kost křížová je také stejným ukazatelem, je sídlem sexuality a ženské pasivní síly – přečtěte si o páteři. Levá strana těla ukazuje na ženskou stránku, bolestivý, zatuhlý vztah k nějaké ženě nebo k sobě, protože jste žena, ke své ženské roli. Mám pocit, že se v oblasti mateřství a rodiny velmi přetěžujete, nedovolujete si pomoci, blokujete si skutečnou ženskou sílu a převažuje ve vás aktivní mužská síla. Aktivní cvičení je totiž také projev mužské síly, proto aktivní cvičení nepomáhá.

Jste velmi zaměřená na rodinu a uděláte pro ni všechno – číslo 6. Protože nemáte číslo 2, nedokážete naslouchat (svému muži) a protlačujete svůj pohled na to, jak jako rodina, děti, máte fungovat správně. O tom, že váš hlavní problém je komunikace, svědčí i tři izolované jedničky, uzavřené pocity v sobě, neschopnost o nich mluvit způsobem, aby vás partner pochopil, nebo pro vás zařídil. Protože máte osmičku, máte jasné názory, které dokážete prosadit proti všem. Moc v tom ale spokojená nejste, osmička nese spoustu negativity a pochybností, pokud se její síla neodvádí pozitivním způsobem z těla pryč, např. vhodnými cvičeními nebo ženskou komunikací. Spokojenost je také vaše životní téma, protože jste podle Astrologie 9 Planet 3 Dřevo, kam patří orgány žlučník a játra – viz energetická růžice. Oslabená játra přináší vždy zatuhlosti, které způsobují bolesti, když se podíváte na růžici, vidíte, že jsou přímo oslabovaná prvkem Voda, kam patří pohlavní systém. Nespokojenost v partnerství, s mužem, s mužskou energií, s nějakou oblastí v partnerství, je příčinou….

Přitom máte spoustu darů, a jedním z nich je vaše krevní skupina, pokud překonáte své výzvy, nastoupíte ženskou cestu, nejenže budete spokojená v partnerství, ubyde vám povinností, protože si dovolíte pomáhat, ubyde vám strach, že něco špatně dopadne, protože to necháte na partnerovi, aby to zařídil, budete hýčkaná a obletovaná, naplněná fyzicky láskou, můžete rozvinout svou intuici a čarodějné schopnosti, které ve vás čekají na to, až je začnete žít v praxi.

Přidejte se na ženskou cestu hledání a žití svého skutečného místa, proč jste se narodila. Nejsou to děti, jste to vy sama. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, pro vás hlavně o dětech, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte to osvobození, které vás čeká…

Pro váš prvek Dřevo začíná právě vaše nejaktivnější období v roce, od poloviny února se vše v přírodě a Vesmíru věnuje energiím nespokojenosti, zatvrzelosti a naše tělo regeneruje svá játra a žlučník. Projděte si videa Tolerovat je láska, vstupte do členské sekce, najdete tam spoustu technik, jak se napojit na sebe a jak sebe pochopit a žít v rovnováze.

Pro tělo doporučuji toto:

pupalka Evening Primrose Oil na srovnání hormonů 1+1+1 + vojtěška Green Health na odkyselení a dodání energie orgánům podbřišku, ledvinám, močovým cestám, pohlavním orgánům 2-2-2 + Super Soya Lecithin na rozvolnění tkání a podporu jater 5-5-5 + New Life 1-1-1 + C 1000 1-1-0 na dodání chybějící energie a živin

Takto 3 měsíce, pak se podle stavu domluvíme, co dál.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Přečtěte si článek Která cvičení jsou pro koho vhodná, uvidíte, že nejlepší pro vás je turistika, ne ve smyslu zdolávání vrcholů, ale meditativní procházky po lese sama!!!.

Stravu podřiďte teď stravě podle očisty jater, tzn. bez chemie, uzenin, masa kromě ryb, pro vaši krevní skupinu je chemie zničující – pokuste se vyloučit mínusové potraviny. Mrkněte na naše zásady zdravého stravování.

Ohromně důležité je pro vás postavit se na první místo i před děti, pochopit, že pokud není v pořádku matka (v lásce s otcem), nemohou být v pořádku ani děti, tak vám třeba pomůže článek Jak mít zdravou rodinu.

Držím palce, ať začnete ♡

s láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře