Dotaz

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Od začátku tohoto roku mě trápí zdravotní potíže. Začalo to zánětem průdušek, za dva měsíce černý kašel spolu s plicními mykoplazmaty. Když jsem se nemocí po několika měsících zbavila (díky třem antibiotikům), dostala jsem do těla zánět. Nevím kde, bylo to ještě v době koronaviru, kterému byla věnovaná hlavní pozornost. Nasadili mi opět širokospektrální antibiotika. Opět jsem se nemoci zbavila, ale za tři měsíce jsem chytila salmonelu a měla ošklivý průběh. Střeva už se prostě po tolika antibioticích neměla moc sílu bránit. I na salmonelu jsem ale dostala antibiotika. Nyní už je to asi dva měsíce od chvíle, kdy mi ji zjistili. Zažívací problémy nemám, ale salmonelu mám pořád v těle. Do toho jsem se nachladila a už asi 3 týdny mě trápí kašel.
Po tom, co jsem prodělala salmonelu, jsem si řekla, že už do sebe žádná antibiotika nemůžu cpát. Kašel se zatím snažím léčit různými přírodními cestami, ale jde to velmi pomalu. Snažím se také jíst zdravě, jím velké množství ovoce i zeleniny, víc piji. Musím říct, že i zažívání je lepší než dřív, kdy jsem trpěla zácpami. Chtěla bych ale víc podpořit svoji imunitu, abych se netočila pořád v kruhu nemocí.
Také mě již několik let trápí endometrióza. Byla jsem na laparoskopii, nyní mě gynekolog už nějakou dobu posílá na druhou operaci, já se tomu ale bráním. Chtěla bych to zkusit bez operace, i když tvrdí, že žádnými bylinkami ani stravou se to nezmění, já tomu nevěřím.
Nevím, jestli příčiny endometriózy mohou souviset s příčinami výše popsaných problémů, možná ano. Již nějakou dobu sleduji vaše stránku, prošla jsem několik článku a videí a snažila se přijít na to, kde je zakopaný pes. Vše ukazuje na potřebu odpuštění, nějak ale nevím, jak postupovat dál. Někdy prostě člověk potřebuje nakopnout, aby něco viděl, nebo aby si něco uvědomil.
Mockrát děkuji za radu 🙂

Odpověď

Dobrý den, dobře jste našla skutečnou příčinu všech svých potíží a to je v minulosti, odpuštění. Jste 7 Kov, pro kterou je tlusté střevo a úkol učit se odpouštět základním životním úkolem – energetická růžice. K tomu máte tři dvojky, které dávají sklon k tomu stále řešit minulost, a navíc s plnou rovinou myšlení do tohoto procesu dáváte hodně mužské, logické, argumentační energie, pořád o tom víc přemýšlíte, než cokoliv děláte – chybí vám pětka a máte dvě devítky… Plíce jsou párovým orgánem tlustého střeva a pokud je něco s tlustým střevem v nepořádku, nejprve se to projeví na nich, takže kašel a všechny plicní problémy jsou pouze voláním tlustého střeva po pomoci a voláním po odpuštění – viz očista tlustého střeva. Pokud se v nás blokují nějaké nevyřčené zloby, křivdy nebo smutky, tato energie se projevuje na hmotné úrovni jako vznik různých výrůstků a hmotných záležitostí. Stagnace nikdy nepřináší nic dobrého, začněte fungovat žensky, udělejte první krok k sobě jako k ženě, najděte svou skutečnou sílu, která ve vás leží a kterou dokážete i žensky, intuitivně přistoupit k odpuštění, předpokládám své mámě nebo nějaké ženě. Endometrioza je totiž přesouvání ženské tvorby do jiných oblastí života, máte pocit, že role ženy je podřadná a ráda byste víc. Dokud ale nepřijmete, že jako žena máte nejdůležitější a nezastupitelný úkol – starat se o vztahy, partnera a rodinu a o svou ženskou sílu, a teprve poté dělat další aktivity jako je práce atd, tak bude problém s endometriozou. Endometrioza je zánět, zánět je boj a vychází z překyselení, kdy stagnují nečistoty v těle a jsme u tlustého střeva. Vše to spolu souvisí. Doporučuji: Pure Juka 2-2-2 + AC Zymes 2-2-2 na lačno, zapít 3dcl vody s 1 lžící Liquid Chlorophyll. K tomu vitamín E 3 denně a Organic Noni 3 lžíce, takto min. 3 měsíce, než se zbavíte akutních potíží, pak vysadit juku a probiotika a pokračovat s éčkem, Noni a přidat pupalku Evening Primrose Oil a další produkty na endometriozu. Vše si pořídíte v empatia shopu Už nikdy žádná ATB, existují naprosto srovnatelné náhrady z přírodních zdrojů – přečtěte si článek Už žádná ATB. Stravujte se striktně podle své krevní skupiny, vyřaďte mínusové potraviny, ty ve vás způsobují záněty! Začněte kurzem Odpustit je láska, je právě jeho čas, nebo se rovnou pusťte do kurzu Základy celostního zdraví, je právě otevřen a děláme to pouze 1x ročně, nepromeškejte to. Naučíte se starat o sebe po celý rok, ale hlavně pochopíte souvislosti a budete vědět, co kdy přesně dělat. Jsou pro vás i ženské programy Žena je láska, kde je k dispozici knížka i kurz zdarma nebo KRUH. Vše půjde, jen začněte! s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře